Agregat Talerzowy Kompaktowy

Poszerzona oferta Agregatów Talerzowych pozwoliła nam na zaoferowanie naszym Klientom maszyn, które będą dostosowane do potrzeb.

Agregat Talerzowy Agro Line – synonim jakości.

Agregat talerzowy kruszy i spulchnia ziemię. Ma on szerokie zastosowanie, jeżeli chodzi o mieszanie z glebą wysiewanego wapna, nawozów mineralnych, czy rozrzuconego obornika. Nadaje się również do podorywki ścierniska. Stosowanie agregatów talerzowych z powodzeniem może zastąpić orkę. Talerze w agregacie wykonane są z wysokiej jakości utwardzonej stali borowej. Przy ramionach talerzy zastosowane zostały zabezpieczenia gumowe lub sprężynowe, co sprawia, że maszyna znakomicie dostosowuje się do nierówności na polu, oraz jest mniej podatna na uszkodzenia. Zabezpieczenie szczególnie dobrze sprawdza się na glebach zakamienionych. Standardowo, w piastach stosowane są łożyska stożkowe lub bezobsługowe SKF, które cechują sie wysoką jakością, dlatego gwarantują bezawaryjną pracę.

Agregaty talerzowe dostosowane do potrzeb

Agregaty talerzowe Agro Line sprzedawane są w wielu opcjach, które różnią się wielkością i zastosowanymi wałami. Wybierz ten, który idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku.

ATOT – Agregat Talerzowy Oponowo-Transportowy

Dowiedz się więcej
o warunkach zamówienia:

AT – Agregat Talerzowy

Dowiedz się więcej
o warunkach zamówienia:

Skontaktuj Się

Agro-LINE

Zadzwoń: +48 502-119-927

Agregaty Talerzowe – wytrzymała budowa i przywiązanie do detali.

Jak już wspominaliśmy, Agregat Talerzowy Agro Line nie jest zwykłym agregatem. My stawiamy na jakość, dlatego do naszych maszyn montujemy tylko i wyłącznie sprawdzone części, które, w razie potrzeby, dodatkowo zabezpieczamy, aby wytrzymywały długie lata pracy. Dodatkowo, dużą uwagę przykładamy do samej konstrukcji, która jest zawsze zwarta i sztywna oraz wykonana z najbardziej wytrzymałych materiałów – głównie z grubościennych profili zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi. Wszystko to dzięki dokładnemu malowaniu proszkowemu. Warto też wspomnieć o tym, że ramiona z talerzami zamocowane są do ramy gumowymi amortyzatorami – zabezpiecza to dodatkowo każde z nich przed uszkodzeniem i pozwala dokładnie dopasować się do nierówności gruntu.