Usługa Siewu Buraków Cukrowych

Umów się na usługę siewu bezpośredniego buraków cukrowych metodą STRIP TILL

Siew buraków cukrowych

Każdemu rolnikowi zależy na uzyskaniu jak najlepszych plonów, co wymaga pełnego zaangażowania, pochłania mnóstwo czasu, energii i pieniędzy. Decydując się na pasowy siew buraka cukrowego, można liczyć na ułatwienie sobie zadania i szybsze wykonanie wszystkich prac. Warto skorzystać z nowoczesnych technologii w rolnictwie, czyli uprawy Strip Till. Innowacyjne agregaty agro STRIP TILL liner jednocześnie uprawiają pasy roli, wysiewają nasiona i aplikują nawóz. Wystarczy dobrać odpowiednią przystawkę siewną, aby precyzyjnie wysiać konkretny rodzaj rośliny.

Usługowy siew buraków cukrowych za pomocą technologii Strip Till

Nowoczesna uprawa pasowa pozwala na szybkie i dokładne rozcięcie i spulchnienie gleby, która jest potem zagarniana i dociskana. Sprzyja to powstawaniu na jej powierzchni mulczu pełniącego funkcję ochronną. Zatrzymuje on wilgoć w glebie, przeciwdziałając jej erozji i przesuszeniu. Siewnik i rozsiewacz w maszynie są zintegrowane, co przyspiesza przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac. Gleba zostaje dobrze spulchniona, roślinom łatwiej wykiełkować i rozwinąć system korzeniowy. Siew buraka cukrowego metodą Strip Till jest bardzo opłacalnym i efektywnym rozwiązaniem, świetną alternatywą dla tradycyjnej uprawy orkowej. Ziemia jest uprawiana wyłącznie w zasianych miejscach, a pomiędzy pasami pozostaje w stanie nienaruszonym – dzięki temu wszystkie składniki pokarmowe docierają bezpośrednio do roślin uprawnych, nie odżywiają chwastów.

Profesjonalny siew usługowy to gwarancja lepszych plonów, niższych kosztów i mniejszej pracy. Można liczyć na ograniczenie parowania wody z gleby, równomierne wschodzenie roślin i uzyskanie wysokich plonów. Znika problem z pozostawaniem podeszwy płużnej na polu, gleba szybko się nagrzewa i utrzymuje optymalny poziom wilgoci. Wystarczy podać planowany termin siewu, a pracownik Agro Line przyjedzie z umową, po czym zostanie wysiany próbny pas. Po zaakceptowaniu efektów przez klienta zostanie wysiane całe pole. Klient może zakupić nasiona i nawóz we własnym zakresie lub powierzyć to zadanie usługodawcy, uzyskać fachowe doradztwo w zakresie siewu metodą Strip Till.

w
Zlecenie Siewu

Korzystając z wybranej formy kontaktu ustalamy termin wysiewu oraz inne szczegóły.

l
Umowa

Podpisujemy umowę siewu, która reguluje zakres działań oraz koszt usługi.

Przejazd Próbny

Wykonujemy przejazd próbny, który jest odzwierciedleniem tego, jak pole zostanie posiane. Przejazd musi zostać przez Państwa zaakceptowany, aby wykonać usługę do końca.

Wykonanie Usługi

Wykonujemy usługę zachowując jakość próbnego wysiewu