Usługa Siewu Zboża

Umów się na usługę siewu bezpośredniego zbóż metodą STRIP TILL

w
Zlecenie Siewu

Korzystając z wybranej formy kontaktu ustalamy termin wysiewu oraz inne szczegóły

l
Umowa

Podpisujemy umowę siewu, która reguluje zakres działań oraz koszt usługi

Przejazd Próbny
Wykonujemy przejazd próbny, który jest odzwierciedleniem tego, jak pole zostanie posiane. Przejazd musi zostać przez Państwa zaakceptowany, aby wykonać usługę do końca
Wykonanie Usługi

Wykonujemy usługę zachowując jakość próbnego wysiewu

Skontaktuj Się

Agro-LINE

Zadzwoń: +48 502-119-927

Czym jest Uprawa Pasowa?

Pasowa uprawa roli (STRIP TILL) należy do uproszczonej uprawy roli, polega ona na pozostawieniu międzyrzędzi zupełnie bez uprawy roli, a wzruszeniu jedynie pasa przeznaczonego pod rząd roślin, umożliwia wykonanie uprawy roli, nawożenia i wykonaniu siewu w jednym przejeździe.

Strip Till to innowacyjna technologia uprawy roli, wychodząca naprzeciw nowym potrzebom rolników. Narodziła się ponad 30 lat temu, w Stanach Zjednoczonych a od kilku lat rozwija się również w Polsce. Dzięki uprawie pasowej możemy wysiewać rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, zboża, strączkowe, pastewne, warzywa oraz wiele innych.

Sianie pszenicy – orkowo czy pasowo?

Uprawa orkowa plonów to żmudny i czasochłonny proces, który może zostać w pełni zastąpiony innowacyjną uprawą pasową. Warto powierzyć siew pszenicy doświadczonym profesjonalistom, którzy zrobią to szybko i precyzyjnie, oszczędzając czas i pieniądze klienta. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych agregatów agro STRIP TILL liner.

Kompleksowa usługa siewu pszenicy przy wykorzystaniu technologii Strip Till

Sianie pszenicy przy użyciu nowoczesnego agregatu STRIP TILL liner do siewu pasowego to innowacyjne rozwiązanie, które można polecić każdemu rolnikowi chcącemu zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze. Uprawa pasowa pozwala uzyskać efekty zbliżone do uprawy orkowej lub nawet lepsze, pochłaniając zdecydowanie mniej środków finansowych. Agregaty używane przez firmę Agro-line są wielofunkcyjne, niezawodne, mogą pracować bezawaryjnie przez długi czas. Zastępują wiele narzędzi rolniczych, są w stanie przeciąć mulcz, spulchnić pasy gleby pod wysiew, podać nawóz mineralny pod system korzeniowy roślin. Jest to idealny sposób na siew zboża i wielu innych roślin. Z zarezerwowaniem terminu na uprawę pasową nie ma co zwlekać, warto to jak najszybciej, aby móc dobrze rozplanować prace i uniknąć niepotrzebnych przestrojów. Zapisać się można jeszcze przed rozpoczęciem sezonu lub pod koniec maja i w czerwcu w przypadku siewu zbóż ozimych w systemie Strip Till.

Siew zboża – profesjonaliści

Agregaty do uprawy pasowej są wielofunkcyjnymi maszynami, które za jednym przejazdem wykonują rozmaite prace. Spulchniają glebę, wysiewają nawóz, zagarniają ją i dociskają. Służą do uprawy przedsiewnej i siewu. Można wobec tego oszczędzić sporo czasu i pieniędzy, bo niemalże wszystkie zabiegi przy uprawie zostaną przeprowadzone równolegle. Decydując się na siew pasowy zboża, można liczyć na uzyskanie zdecydowanie wyższych plonów niż przy zastosowaniu tradycyjnej głębokiej orki. Precyzyjna aplikacja nawozu sprawia, że zużywa się go mniej, a składniki pokarmowe docierają do systemu korzeniowego roślin uprawnych, bez dożywiania chwastów. Agregatory do Strip Till łączą w sobie funkcje kultywatorów, rozsiewaczy i siewników.